AIA - Informační seminář o nabídce stipendií a projektů mezinárodní spolupráce, Olomouc

Středa 21. srpen 2019, 12:26 – Text: -sb-

Srdečně Vás zveme na informační seminář Domu zahraniční spolupráce, který je určen pro zájemce z veřejných vysokých škol, zejména pracovníky zahraničních oddělení a oddělení vědy a výzkumu, akademické pracovníky a studenty.

Cílem semináře je představit Vám nabídku stipendií a projektů mezinárodní spolupráce v rámci programů:

• Akademická informační agentura (AIA) - stipendijní pobyty na základě bilaterálních mezinárodních smluv
  • CEEPUS - stipendijní pobyty v rámci mezinárodní sítě univerzit (např. Severní Makedonie, Slovinsko, Polsko aj.)
  • AKTION ČR - Rakousko - stipendijní pobyty v Rakousku a podpora projektové česko-rakouské spolupráce
  • Fondy EHP - podpora studijních pobytů a projektů institucionální spolupráce, projektů mobilit a projektů odborného vzdělávání a přípravy

Termín semináře: STŘEDA 11. 9. 2019, 11:00 - 14:00 hod.

Místo konání: Univerzita Palackého v Olomouci (Křížkovského 8, Olomouc)

Program infosemináře naleznete v dokumentu přiloženém níže.