Výběrové řízení PřF UP: tajemník Přírodovědecké fakulty

Pátek 9. únor 2018, 15:00

Děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vyhlašuje výběrové řízení, hledá vhodné kandidáty / kandidátky na obsazení pracovní pozice

Tajemník Přírodovědecké fakulty

Pracovní náplň:

Pozice je jmenovaná podle § 32 zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů. Manažer na této pozici řídí hospodaření a vnitřní správu fakulty a v rozsahu stanoveném opatřením děkana jedná a vystupuje jejím jménem.

Požadujeme:

• VŠ vzdělání;
  • plynulá komunikace v angličtině slovem i písmem;
  • praxe na pozici ekonoma a/nebo účetní;
  • min. 5 let působení ve státní administrativě, optimálně na vysoké škole nebo v AV ČR;
  • zkušenosti s administrací projektů;
  • organizační, manažerské a řídící schopnosti, vysoké pracovní nasazení;
  • systémový, tvůrčí přístup, samostatnost;
  • trestní a morální bezúhonnost.

Nabízíme:

Práci na plný úvazek (1,0) v manažerské pozici se zázemím akademického prostředí, mzdu v odpovídající třídě s osobním ohodnocením, příspěvek na stravování, 28 dnů dovolené, pružnou pracovní dobu a další zaměstnanecké výhody. Nástup 1. 4. 2018.

Přihlášku do výběrového řízení je možné zasílat na e-mail dagmar.petrzelova@upol.cz. Přihláška musí obsahovat strukturovaný životopis, sken dokladu o vzdělání a výpis z rejstříku trestů (nikoliv starší než 1 měsíc).

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 12. 3. 2018.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.