AIA - BĚLORUSKO - Studentská matematická olympiáda - únor 2019

Středa 31. říjen 2018, 10:33 – Text: -sb-

Z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR bychom Vás rádi upozornili na "Open Mathematical Olympiad 2019 (International Student Olympiad)", která uspořádá Běloruská-Ruská univerzita ve dnech 20. – 22. 2. 2019 v Mogilevu, Bělorusko.

Pracovní jazyky budou angličtina a ruština. Termín podání přihlášek je do 21. 12. 2018 a registrační poplatek činí 70 Eur za team.

Cestovné, ubytování a stravné se neproplácí, hradí je každá vysílací instituce.

Přihlášku naleznete ke stažení níže. (Vyplněnou přihlášku je třeba vytisknout na hlavičkový papír fakulty.)

Úlohy se týkají následujících oblastí: algebra, teorie čísel, matematická analýza, analytická geometrie, kombinatorika, obyčejná diferenciální rovnice

Podrobnější informace jsou zveřejněny na naší webové stránce:

V případě dotazů se, prosím, obraťte na Vitaly Zamuraeva, mathopen@bru.by.

Zdroj: Akademická informační agentura