Lektor v oboru anorganická chemie

Sobota 13. říjen 2018, 20:16

Děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení, hledá vhodné kandidáty a kandidátky na obsazení akademické pozice

lektor v oboru anorganická chemie

Pracoviště: katedra anorganické chemie (Informace o katedře a její činnosti)
Počet pozic: 1
Úvazek: 0,5
Předpokládaný nástup: 1. 1. 2019

Požadavky:

• VŠ vzdělání chemického směru;
  • titul Ph.D. v oboru anorganické chemie nebo oboru příbuzném;
  • předpoklady pro pedagogickou práci;
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce na úrovni obsazované pozice.

Další požadavky na uchazeče:

1. Akceptace „Poučení o zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání“;
  2. Předpoklady pro aktivní spolupráci na rozvoji pracoviště;
  3. Bezúhonnost (dokládá se na základě vyžádání).
  4. Zaslání vyplněné tabulky celkového počtu výsledků podle druhu výsledku (viz níže) za celou dobu svého odborného působení a přehled publikační činnosti za posledních 5 let rovněž strukturovaný podle kategorií uvedených v tabulce:
1a. článek v odborném periodiku impaktovaném
1b. článek v odborném periodiku neimpaktovaném
1c. článek v českém odborném recenzovaném časopise
2a. odborná kniha
2b. kapitola v odborné knize
3. článek ve sborníku
4. patent
5. užitný nebo průmyslový vzor
6. poloprovoz, ověřená technologie, odrůda, plemeno
7. prototyp, funkční vzorek
8. poskytovatelem realizovaný výsledek
9. specializovaná mapa
10. certifikovaná metodika a postup
11. software
12. výzkumná zpráva obsahující utajované informace podle zvláštního právního předpisu
Celkový počet citací včetně autocitací na všechny práce navrhovatele podle Web of Science:
H-index podle Web of Science:

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.

Přihlášky do výběrového řízení spolu se strukturovaným životopisem, seznamem publikační činnosti za posledních 5 let, scanem dokladů o dosaženém vzdělání zasílejte na e-mailovou adresu dagmar.petrzelova@upol.cz.

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 14. 11. 2018.