Vedoucí katedry

Středa 13. březen 2019, 12:58

Děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení, hledá vhodné kandidáty a kandidátky na obsazení pozic

Vedoucí katedry algebry a geometrie

Pracoviště: katedra algebry a geometrie (Informace o katedře)

Vedoucí katedry informatiky

Pracoviště: katedra informatiky (Informace o katedře)

Vedoucí katedry experimentální fyziky

Pracoviště: katedra experimentální fyziky (Informace o katedře)

Vedoucí katedry organické chemie

Pracoviště: katedra organické chemie (Informace o katedře)

Vedoucí katedry botaniky

Pracoviště: katedra botaniky (Informace o katedře)

Vedoucí katedry geografie

Pracoviště: katedra geografie (Informace o katedře)
Předpokládaný nástup: 1. 9. 2019

Vedoucí katedry rozvojových a environmentálních studií

Pracoviště: katedra rozvojových a environmentálních studií (Informace o katedře)
Předpokládaný nástup: 1. 9. 2019

Požadavky na uchazeče pro všechny výše uvedené pozice vedoucích kateder:

• minimálně 5 letá činnost v oboru;
  • publikační a vědecká činnost v oboru;
  • grantová činnost v oboru;
  • manažerské schopnosti, zkušenosti s vedením týmu;
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce na úrovni obsazované pozice;
  • předložení strukturovaného písemného dokumentu o rozsahu max. 3 stran formátu A4 s následujícím obsahem:

I/ hodnocení svých pracovních výsledků,

II/ stručná SWOT analýza pracoviště a z ní vycházející plánování řízení a rozvoje pracoviště (pro externí uchazeče je možnost vyžádání základních informací o pracovišti na e-mailu: dagmar.petrzelova@upol.cz),

III/ koncepce pracoviště v dlouhodobém a krátkodobém horizontu soustředěná na údaje o financování pracoviště (hlavní očekávané zdroje a výdaje), o personální politice, hlavních pedagogických a vědeckých aktivitách.

Tento dokument prosím zašlete nejpozději 5 pracovních dnů před stanoveným termínem osobního pohovoru na e-mail dagmar.petrzelova@upol.cz; představení informací uvedených v dokumentu proběhne na osobním pohovoru s uchazečem.

Další požadavky na uchazeče:

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.

Přihlášky do výběrového řízení spolu se strukturovaným životopisem, seznamem publikační činnosti, scanem dokladů o dosaženém vzdělání zasílejte na e-mailovou adresu dagmar.petrzelova@upol.cz. Požadovaný strukturovaný dokument stačí zaslat v termínu uvedeném výše. Předpokládáme, že osobní jednání s uchazeči se uskuteční ve dnech 24.4. a 25.4.

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 14. 4. 2019.