doc. RNDr. Marek Jukl, Ph.D.

marek.jukl@upol.cz

Katedra algebry a geometrie

kandiduje za: akademičtí pracovníci

Představení kandidáta

• akademický pracovník katedry algebry a geometrie – 27 let praxe vysokoškolského učitele na PřF UP
  • zkušenost z akademické samosprávy – za studentské stávky v r. 1989 zvolen do Akademické rady PřF UP, po té několik volebních období člen AS PřF UP, příp. AS UP, několik funkčních období předseda nebo místopředseda AS PřF UP. Nyní místopředseda AS PřF UP.
  • aktivní zkušenost s tvorbou legislativy a vnitřních předpisů a norem UP a PřF UP – dvě dekády předseda Legislativní komise AS PřF UP a člen (aktuálně místopředseda) Legislativní komise AS UP
  • zkušenost se systémem fungování a financování vysokých škol

Vize / priority na volební období

• efektivní systém řízení a organizace hlavních činností PřF UP