Letní akademie francouzského jazyka - La Roche-sur-Yon, Francie

Ilustrační foto: istockphoto.com
Středa 17. duben 2024, 13:50 – Text: -ap-

Institute Catholique de Vendée (ICES) nabízí třítýdenní nebo čtyřtýdenní intenzivní program francouzského jazyka s rodilými učiteli specializovanými na výuku francouzského jazyka.

Studenti si mohou vybrat jeden ze dvou nabízených formátů:

• 3 týdny: 8. - 26. července 2024 (1980 EUR / 70 výukových hodin) - 50% sleva pro dva studenty UP
  • 4 týdny: 1. - 26. července 2024 (2 590EUR / 95výukových hodin) - 50% sleva pro dva studenty UP

Nabídka je určena jak pro začátečníky, tak pokročilé a účastníci budou rozděleni do výukových skupin na základě rozřazovacího testu.

V případě úspěšného absolvování kurzu studenti obdrží 12 - 15 ECTS.

Cílem kurzu je také procvičit si francouzštinu objevováním historie a kultury regionu Napoleon. To zahrnuje několik aktivit:

• prohlídka města La Roche-sur-Yon
  • zkouška francouzské gastronomie (kuchařský workshop)
  • návštěva historického zábavního parku „Puy du Fou“
  • návštěva přímořského letoviska Les Sables d’Olonne

ICES nabízí účastníkům ubytování v jednolůžkovém pokoji, které je součástí účastnického poplatku.

Přihlášky můžete zasílat do 31.5.2024.

Více informací naleznete na webových stránkách univerzity.