Vánoční přání děkana Martina Kubaly

Repro: archiv PřF
Pátek 24. prosinec 2021, 8:44

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milé studentky, milí studenti,

dovolte mi, abych poděkoval všem zaměstnancům, studentům i příznivcům přírodovědecké fakulty a univerzity za spolupráci, úsilí i trpělivost při řešení problémů, se kterými se potýkáme. Chtěl bych přírodovědecké fakultě v roce 2022 popřát další rozvoj. Jako vedení se budeme nadále snažit budovat na fakultě příjemné pracovní prostředí, ve kterém zaměstnanci i studenti budou nacházet prostor pro tvůrčí a svobodnou práci.

Přeji vám krásné, ničím nerušené vánoční svátky a do nadcházejícího roku hlavně pevné zdraví, pohody a rozvahy ve všech situacích, které nás čekají.

Martin Kubala
děkan