Letní škola v Belgii: Europe INSIDE OUT

Ilustrační foto: torstensimon, pixabay.com
Úterý 23. duben 2024, 10:32 – Text: -ap-

Letní škola, kterou společně organizuje Fakulta ekonomiky a obchodu, Fakulta umění a Fakulta společenských věd, KU Leuven, kombinuje čtyři obory: Doing Business with Europe(ans); Policies & Politics in the EU; Entrepreneurship and Innovation in Europe and Social & Cultural Interactions.

Datum: 17. - 28. června 2024

Místo: Leuven, Belgie

Kurz je určen pro:

• magisterské studenty v oborech např. umění, ekonomie a obchod, právo nebo společenské vědy
  • vysokoškolští studenti v posledním ročníku
  • studenti s bakalářským nebo magisterským titulem z jiných oborů by měli mít určité zkušenosti alespoň v jednom ze zmíněných oborů

Všichni účastníci jsou povinni zúčastnit se základní multidisciplinární části programu, která pokrývá polovinu kontaktních hodin. Dále si studenti vyberou dva z níže uvedených oborů, z nichž se každý skládá přibližně z osmi vyučovacích hodin.

1. Doing business with Europe(ans)
  2. Politics and policies in Europe
  3. Social and cultural interactions
  4. Innovation and entrepreneurship in Europe

Studijní zátěž kurzu je 6 ECTS, tedy 150-180 studijních hodin. Všichni účastníci, kteří úspěšně složí závěrečný zkoušku, obdrží Osvědčení o účasti.

Výše poplatku pro studenty Univerzity Palackého v Olomouci činí 600 EUR.

Mezní termín pro registraci je 15. května 2024.

Pro více informací můžete navštívit webové stránky KU Leuven.