Ve středu začínají volby do akademického senátu fakulty

Středa 20. květen 2020, 7:04 – Text: Šárka Chovancová

Členové akademické obce ve středu a čtvrtek rozhodnou o novém složení akademického senátu Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého. Volby, které se konají jednou za tři roky, budou letos kvůli epidemii nového typu koronaviru poprvé uspořádány elektronickou formou. Hlasování se po oba dva dny uskuteční od 8:00 do 16:00.

Akademický senát přírodovědecké fakulty má 21 členů, z toho sedm studentů. Členy akademického senátu fakulty volí ze svých řad členové akademické obce fakulty. Jsou to akademičtí pracovníci a studenti PřF UP. Akademickými pracovníky PřF UP jsou zaměstnanci v pracovním poměru vykonávající práci na pozicích profesor, docent, odborný asistent, asistent, vědecko-pedagogický pracovník, lektor.

Seznam kandidátů do akademického senátu fakulty je zveřejněn na těchto webových stránkách.