Nabídka rekreace

Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci nabízí svým zaměstnancům, ale i dalším zájemcům ubytování ve svém školicím středisku v Karlově pod Pradědem. Jedná se o dvoupodlažní zděný dům. Středisko je umístěno vedle potoka u hlavní silnice vedoucí Karlovem. Poblíž je autobusová zastávka. Přímo proti objektu se nachází první osvětlená sjezdovka v Karlově, na další svahy je možné se v průběhu zimní sezóny dostat skibusem.

Aktuálně volnou kapacitu ubytování najdete na www.karlov.upol.cz, kde je možné přímo provést rezervaci. Rezervace ubytování je možná na daný kalendářní rok, zaměstnancům a studentům přírodovědecké fakulty i na rok následující.

Možnosti ubytování

Pokoj č. 1 – Jedná se o čtyřlůžkový pokoj umístěný v přízemí za hlavním vchodem do domu. Je rozdělený na dva pokoje po dvou manželských lůžkách. První pokoj je průchozí a má okno do hlavní ulice, druhý pokoj má okno do vedlejší ulice. V pokoji není možné mít domácí zvířata.

Pokoj č. 2 – Jedná se o třílůžkový pokoj umístěný v přízemí naproti kuchyně. Průchod do pokoje je zajištěn krátkou chodbou náležící jen tomuto pokoji, okno vede do vedlejší ulice. Manželská postel se standardními lůžky je doplněna rozkládacím křeslem. V pokoji je možné mít drobná domácí zvířata.

Pokoj č. 3 – Jedná se o dvoulůžkový pokoj umístěný v patře. Má dvě oddělená lůžka, okno vede k potoku. V pokoji není možné mít domácí zvířata.

Pokoj č. 4 – Jedná se o čtyřlůžkový pokoj umístěný v patře. Má manželskou postel a dvě oddělená lůžka, okno vede do vedlejší ulice. V pokoji není možné mít domácí zvířata.

Pokoj č. 5 – Jedná se o dvoulůžkový pokoj se šikmým stropem (střechou) umístěný v patře. Má manželskou postel, okno vede na hlavní ulici. V pokoji není možné mít domácí zvířata.

Pokoj č. 6 – Jedná se o pětilůžkový pokoj umístěný v patře. Manželská postel a dvě oddělená lůžka jsou doplněna rozkládacím křeslem. Okno z místnosti vede k parkovišti. V pokoji není možné mít domácí zvířata.

Vybavení školicího střediska

  • celková kapacita 20 lůžek je poskytována v 1 pětilůžkovém, 2 čtyřlůžkových, 1 třílůžkovém a 2 dvoulůžkových pokojích vybavených lůžkovinami (ručníky poskytovány nejsou); ubytování s drobnými domácími zvířaty je povoleno pouze v pokoji č. 2 a je zpoplatněno
  • společné sociální zařízení vybavené toaletním papírem a ručníky se nachází v 1. podlaží objektu
  • společná kuchyň vybavená dvěma lednicemi, dvěma elektrickými sporáky se sklokeramickou deskou, mikrovlnnou troubou, veškerým kuchyňským nádobím, čisticími prostředky a utěrkami
  • společenská místnost vybavená televizí se satelitním příjmem a společenskými hrami
  • venkovní krb, kola, koloběžky, stolní tenis, stolní fotbal, houpačka, trampolína, sněžnice, sáňky a další vybavení
  • v celém objektu je možné využít bezplatné wi-fi připojení
  • parkování u školicího střediska zdarma
  • pro školení menších skupin je objekt vybaven promítacím plátnem a flip chartem

Adresa střediska

Karlov pod Pradědem č. p. 60, Malá Morávka
GPS ubytovacího střediska: 50°01´92.258“N, 17°29´95.286“E
Zobrazení objektu na mapě

Kontakt pro rezervace

www.karlov.upol.cz

Mgr. Dagmar Petrželová
tel.: 585 634 003, 774 047 588
e-mail: dagmar.petrzelova@upol.cz
PřF UP, tř. 17. listopadu 12, 6. podlaží, děkanát, kancelář 6.011

Pokyny k rezervaci a platbě za ubytování

1. Při zadání rezervace v systému www.karlov.upol.cz je host upozorněn na "Poučení o zpracování osobních údajů hostů školicího střediska PřF UP v Karlově pod Pradědem".

2. Po zadání rezervace host obdrží prostřednictvím e-mailu potvrzení o ubytování. Současně je host vyzván k úhradě zálohy na pobyt ve výši 30 % z předpokládané ceny ubytování. Zálohu je nutné uhradit v hotovosti do 10 pracovních dnů od potvrzení rezervace. V případě nezaplacení zálohy je rezervace zrušena.

3. Minimálně 5 pracovních dnů před zahájením pobytu zaplatí host doplatek za ubytování a bude mu vydán „Ubytovací dekret“. Vystavení ubytovacího dekretu a zaplacení pobytu je možné v kanceláři 6.011, děkanát PřF, 6. podlaží, PřF, 17. listopadu 12, Olomouc po předchozím odsouhlasení termínu návštěvy na e-mailu dagmar.petrzelova@upol.cz. Platba je požadována v hotovosti.

4. Nezaplatí-li host doplatek v požadovaném termínu, pokládá se jeho termín za zrušený a uhradí storno poplatek ve výši 30 %.

5. Před zahájením pobytu (minimálně 1 den předem) je nutné se telefonicky zkontaktovat se správkyní školicího střediska na tel. 733 690 494 a dohodnout se na době příjezdu.

Ubytovací řád

Ceník ubytování

Fotogalerie


Pokoj č. 1


Pokoj č. 2


Pokoj č. 3


Pokoj č. 4


Pokoj č. 5


Pokoj č. 6


Společné prostory

Nahoru