Stanovisko odborů k technické dohodě

Úterý 15. prosinec 2020, 13:11

ZO VOS PřF UP projednala dne 7. prosince 2020 s vedením přírodovědecké fakulty návrh „Technické dohody mezi Rektorátem Univerzity Palackého v Olomouci a Přírodovědeckou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci týkající se zřízení vysokoškolského ústavu na Univerzitě Palackého v Olomouci“. V kontextu vývoje posledních dvou let vnímá ZO VOS PřF předložený dokument jako krok pozitivním směrem. ZO VOS PřF v této souvislosti připomíná své připomínky k vyčlenění vysokoškolského ústavu schválené na členské schůzi základní organizace 20. června 2019, ke kterým se později několikrát přihlásila. Úplné znění dokumentu "Stanovisko ZO VOS PřF UP k návrhu Technické dohody mezi Rektorátem Univerzity Palackého v Olomouci a Přírodovědeckou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci týkající se zřízení vysokoškolského ústavu na Univerzitě Palackého v Olomouci" najdete zde.