Fakultní ples se blíží, vstupenky jsou v prodeji

Úterý 28. únor 2017, 8:51 – Text: Martina Šaradínová

Nejen tancem se budou bavit hosté Plesu Přírodovědecké fakulty UP, který se uskuteční 18. března od 19:00 v NH Collection Olomouc Congress. O dobrou zábavu se bude starat kromě hudebních kapel také moderátor Jan Smetana a na programu bude například i kouzelnická show nebo módní přehlídka společenských a svatebních šatů.

„Vstupenky si můžete zakoupit v hlavní budově fakulty na oddělení vnějších a vnitřních vztahů, v pokladně Pevnosti poznání, UPointu  a vyčlenili jsme i tři dny pro prodej v areálu v Holici. Ceny jsou stejné jako loni, tedy 220 korun za vstupenky na stání a místa na sezení pořídíte od 290 do 350 korun,“ uvedla vedoucí oddělení vnějších a vnitřních vztahů Dagmar Petrželová. Podrobné časy a místa prodeje najdete zde. Vstupenky jsou slosovatelné, obdobně jako v předchozích letech se chystá bohatá tombola.

Průvodcem večera bude sportovní redaktor a moderátor Branek Bodů Vteřin a dalších pořadů České televize Jan Smetana.  Tento absolvent Univerzity Palackého má kromě sportu blízko i k přírodě. „Dokážu prosedět hodiny u vody a pozorovat hladinu. Když zrovna nerybařím, tak běhám. Běhám hodně a rád, bez ohledu na počasí. A když už jsme u toho počasí – ze všeho nejraději si sednu na terásku našeho domu a za svitu slunce si vychutnávám kávu. U toho plánuju, co ještě zasázíme na zahradu a jak budeme natírat pergolu,“ prozradil na sebe věčně usměvavý „sporťák“.

O hudební doprovod se stejně jako loni postarají kapely Kanci paní nadlesní a ExStres. Návštěvníci se mohou těšit i na ukázky standardních a latinskoamerických tanců v podání Lenky Dobešové a Jakuba Janků z TK Olymp Olomouc, módní přehlídku společenských a svatebních šatů svatebního salonu Mona nebo kouzelnické kousky Štěpána Šmída.

Další informace o plese najdete zde, stránku průběžně aktualizujeme. Generálním partnerem plesu je společnost Hella Autotechnik Nova.