Více než 250 hostů přivítal SLET olomouckých geoinformatiků

Foto: David Motlíček
Středa 2. listopad 2022, 9:06 – Text: Šárka Chovancová

U příležitosti 21 let od založení katedry geoinformatiky přírodovědecké fakulty se v aule právnické fakulty uskutečnil třetí SLET olomouckých geoinformatiků. Společensko-zábavné akce pro všechny absolventy, studenty i kolegy se zúčastnilo více než 250 hostů.

„SLET je takový multisraz všech absolventů našeho oboru. Předchozí ročníky měly u absolventů, studentů i akademiků obrovský úspěch. Nejenom že se na nich potkali spolužáci napříč ročníky, ale i současní a bývalí učitelé. Vyvrcholením akce byl neformální společenský večer, na kterém se všichni setkali, krátce pohovořili o svých profesionálních zkušenostech a zážitcích a společně se pobavili,“ uvedl Jakub Koníček z katedry geoinformatiky.

Pro účastníky SLETU byl připraven dětský koutek pro děti absolventů, retrooběd v menze, prohlídka katedry s kávou a koláčkem a overnight party ve studentském podniku Doga.