Okno do praxe - veletrh pracovních příležitostí

Neděle 2. duben 2023, 8:56

Přijďte na veletrh pracovních příležitostí Okno do praxe, který se uskuteční v úterý 4. dubna od 10:00 do 15:00 v prostorách hlavní budovy přírodovědecké fakulty.

Šestnáctý ročník veletrhu pořádá přírodovědecká fakulta společně s Kariérním centrem UP a Moravskou vysokou školou Olomouc. Připraveny budou výstavní stánky zaměstnavatelů s aktuální nabídkou volných pracovních míst, brigád i stáží. Program obohatí také individuální kariérní poradenství, pohovory nanečisto, soutěže či přednášky.

Podrobnější informace najdete na těchto webových stránkách.