RUMUNSKO - AIA - Druhé kolo výběrového řízení ke stipendijním pobytům v ak. roce 2019/2020

Ilustrační foto: Pixabay.com
Úterý 12. únor 2019, 21:07

Z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR si Vás dovolujeme upozornit na prodloužení termínu odevzdání přihlášek do výběrového řízení ke stipendijním pobytům na základě mezinárodních smluv do Rumunska.

Je vyhlášeno druhé kolo výběrového řízení na studijní pobyty pro studenty BSP, MSP a DSP v délce 2 až 9 měsíců a na studijní a přednáškové pobyty pro VŠ učitele v délce do jednoho měsíce.

Podrobnosti a seznam požadovaných dokumentů naleznete zde: https://www.dzs.cz/cz/akademicka-informacni-agentura/stipendia/?type_id=5&country_id=34.

Zájemci doručí požadované dokumenty do sídla Akademické informační agentury (Dům zahraniční spolupráce, AIA, Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1) nejpozději 15. března 2019.

Zdroj: Akademická informační agentura