Děkan PřF zve zaměstnance i studenty k debatě o budoucnosti fakulty

Děkan PřF Martin Kubala, foto: Šárka Chovancová
Čtvrtek 24. leden 2019, 14:16 – Text: Šárka Chovancová

Zaměstnanci a studenti přírodovědecké fakulty mohou ve středu 30. ledna diskutovat s děkanem fakulty Martinem Kubalou. Debata na téma "Vize dalšího rozvoje fakulty" se uskuteční v aule fakulty od 14:00. Původní plánovaný termín debaty 24. ledna byl ze zdravotních důvodů zrušen.

Pro zahraniční účastníky debaty bude zajištěno simultánní tlumočení do anglického jazyka. Zařízení k tlumočení si bude možné vyzvednout před vstupem do auly. Z akce bude pořízen audiovizuální záznam a on-line přenos. Sledovat ho můžete v daném čase na http://stream.upol.cz/. Z hlediska ochrany osobních údajů dávají účastníci svou osobní přítomností na akci souhlas s pořizováním a zpracováním audiovizuálního záznamu a přenosu diskuse.

On-line přenos je určen pro zájemce, kteří nesouhlasí se svým audiovizuálním záznamem na akci, a také pro kolegy a studenty, kteří se z kapacitních či jiných důvodů na akci nemohou dostavit. Jelikož pořízení záznamu z akce je tzv. zpracováním osobních údajů dle platné legislativy, další informace o zpracování osobních údajů ze strany Univerzity Palackého v Olomouci, o svých právech a kontaktních údajích pověřence pro ochranu osobních údajů UP naleznete na webových stránkách UP https://www.upol.cz/univerzita/ochrana-osobnich-udaju/.