Do Akademického senátu UP kandiduje pět zástupců z přírodovědecké fakulty

Grafika: Michaela Cyprová
Úterý 25. duben 2023, 10:46 – Text: Šárka Chovancová

Volby do Akademického senátu Univerzity Palackého se uskuteční od 3. do 11. května 2023. Za přírodovědeckou fakultu budou kandidovat – Michal Botur a Marek Jukl z katedry algebry a geometrie, Tomáš Opatrný z katedry optiky, Irena Smolová z katedry geografie a student Jan Stehlík.

Elektronicky hlasovat mohou členové akademické obce, tj. všichni studenti a akademičtí pracovníci. Každá z fakult bude v univerzitním senátu zastoupena dvěma akademiky a jedním studentem. Funkční období nového Akademického senátu UP začne 15. září 2023 a skončí 15. května 2026.

Veškeré podrobnosti včetně všech termínů, předsedů volebních komisí na fakultách a následně seznamu kandidátů naleznete na webu upol.cz/volby.

Kandidátní listina PřF UP (řazeno abecedně)

doc. Mgr. Michal Botur, Ph.D. - katedra algebry a geometrie
doc. RNDr. Marek Jukl, Ph.D. - katedra algebry a geometrie