Dobrovolnictví je in! Zapojte se do průzkumu

Pondělí 10. leden 2022, 13:08

Katedra křesťanské sociální práce CMTF UP připravila již podruhé dotazník pro studenty a zaměstnance UP zaměřený na dobrovolnictví.

Chceme zjistit, jak a kde se studenti a zaměstnanci angažují jako dobrovolníci, a rádi bychom se něco dozvěděli o jejich motivaci a hodnotové orientaci. Zajímá nás také, jak vnímají přínosy dobrovolnictví a jakou podporu v dobrovolnických aktivitách od UP očekávají. Dobrovolnické centrum UP působí na Univerzitě Palackého již pět let a my bychom rádi věděli, jak je mezi studenty známé.

Výsledky dotazníkového šetření srovnáme s těmi z roku 2017. Věříme, že získáme více dat o dobrovolnické činnosti univerzitních studentů a zaměstnanců, což nám umožní mimo jiné podporovat studenty v jejich občanské angažovanosti.

Dotazník je možné vyplnit do 31. ledna 2021.

Děkujeme za spolupráci!

Za výzkumný tým

doc. PaedDr. Tatiana Matulayová, Ph.D.

Nastavení soukromí

Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.
Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.