Na plese přírodovědecké fakulty panovala příjemná atmosféra

Ples PřF
Foto: Eva Hobzová
Pondělí 18. únor 2019, 14:43 – Text: Šárka Chovancová

S příznivým ohlasem mezi účastníky se setkal Ples Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého, který se uskutečnil v sobotu v Clarion Congress Hotelu v Olomouci. K dobré zábavě přispěly kapely Jamr´s a ExStres, moderátor Jan Smetana, tanečníci Lenka Dobešová a Pavel Grepl, kouzelník Šeklin a aerial hoop akrobatka Michaela Koudelková.

„Ples naší fakulty má dlouhodobě vysokou úroveň, i letos jsme si ho s manželkou velmi užili. Díky kapele Jamr´s a pestrému programu měl celý večer spád. Oceňuji také velmi štědrou tombolu, ve které jsme vyhráli velký barel od Šumavského pramene naplněný nejrůznějšími pochoutkami," uvedl proděkan pro vnější vztahy Karel Hron.

Ples Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého oficiálně zahájil děkan fakulty Martin Kubala. O předtančení standartních a latinskoamerických tanců se postarali Lenka Dobešová s Pavlem Greplem z Olympu Olomouc. Návštěvníci plesu mohli dále vidět akrobatické vystoupení na závěsném kruhu v podání Michaely Koudelkové z Apokalips-pole dance studia Olomouc a show kouzelníka Šeklina. Večerem provázel osvědčený a stále usměvaný Jan Smetana, sportovní komentátor a reportér České televize.

„Na plese se nám velmi líbilo. Úžasná byla nejen kapela Jamr´s, ale i celý program včetně tomboly. Vím, že zorganizovat ples není jednoduché, proto bych chtěla poděkovat Magdaléně Ondrušákové, že vše dopadlo výborně. Sice jsme nic nevyhráli, ale skvěle jsme se bavili," popsala Veronika Vašková, která na ples přišla se svými přáteli.

O výbornou úroveň plesu se postaral nejen organizační tým, ale i sponzoři, kteří přispěli buď finančními částkami nebo hodnotnými dary. „O tom, že tombola byla letos opravdu bohatá, svědčí to, že v ní vyhrál téměř každý třetí návštěvník plesu. Šťastní výherci si odnesli například poukaz na letenku/letenky do vybraných destinací do hodnoty 7 500 Kč, mobilní telefon, vouchery na ubytování do prezidentského apartmá v Clarion Congress Hotelu v Olomouci, Sporthotelu Kurzovní nebo do pražského Art Deco Imperial Hotelu včetně večeře u Zdeňka Polhreicha. Nechyběly ani tradiční výhry v podobě dárkových košů, poukazů, vstupenek a vín," dodala Magdaléna Ondrušáková, která měla ples na starosti.

Velký dík patří všem parnerům plesu, kteří se podíleli na věcné i finanční podpoře akce. Generálním partnerem pro letošní rok byla HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o.