Vyhlašte boj antibiotické rezistenci a vyhrajte až 100 tisíc korun

Pondělí 30. říjen 2017, 15:05

Společnost Angelini Pharma Česká republika se rozhodla podpořit boj s antibiotickou rezistencí a dát prostor studentským nápadům. Vyhlásila proto první ročník soutěže pro vysokoškolské studenty – AUA (Angelini University Award). Ocení v ní dva nejlepší studentské projekty finanční odměnou 100/50 tisíc korun (odměna za 1./2. místo), odborné garanty (zapojené vyučující) vítězných týmů oceníme částkou 40/20 tisíc korun.

Soutěž je otevřená všem studentům všech programů českých vysokých škol – nezávisle na oboru, stupni či ročníku studia. Účastnit se mohou i doktorandi či studenti studující v ČR v rámci Erasmu. Podmínkou je vytvoření 2–5členných týmů a doložení potvrzení o studiu všech členů. Týmy mohou být i mezioborové.

Projekty se předkládají do 15. března 2018 písemně v rozsahu maximálně do 50 stran a mohou být doplněny přílohami. Uzávěrka přihlášek (jména účastníků a kontakt) je 15. 12. 2017.

Podrobnosti najdete na www.angeliniaward.cz.