Nabídka nových termínů školení LMS systému Moodle

Plnohodnotná integrace s IS/STAG, napojení na jednotný přihlašovací systém, moderní responzivní prostředí a bohatá funkcionalita, to vše nabízí nový e-learningový systém Univerzity Palackého vytvořený na platformě Moodle. Univerzita se tak přidala k vysokým školám, které využívají pro podporu prezenčního i kombinovaného studia e-learningový systém Moodle, plně integrovaný do prostředí školy.
středa 20. září 2017, 06:14 - Text: David Skoupil

ŠKOLENÍ JE JIŽ PLNĚ OBSAZENO!

Vzhledem k velkému zájmu o školení Moodle v minulých měsících jsme se rozhodli nabídnout další dva termíny pro základní a nadstavbové školení:

• Základní školení: 10. 10. 2017 (út)
    Základní školení uživatelů centrálního Moodle UP v oblasti tvorby obsahu v LMS Moodle pro cílovou skupinu pedagogických pracovníků univerzity.
  • Nadstavbové školení: 11. 10. 2017 (st)
    Nadstavbové školení uživatelů centrálního Moodle UP v oblasti tvorby obsahu v LMS Moodle pro cílovou skupinu pedagogických pracovníků univerzity a pro cílovou skupinu IT pracovníků univerzity.

Délka školení je vždy 4 vyučovací hodiny, od 9 do cca 13 hodin. Místo bude upřesněno podle počtu registrovaných uživatelů.

Kapacita školení je omezena. V případě zájmu se prosím na jednotlivá školení registrujte co nejdříve, nejpozději do pátku 6. 10. 2017 na emailové adrese cvt@upol.cz.